wtorek, 29 października 2013

Serek Tartare mixSerek Tartare mix


 

                Dziś prezentujemy mix serków kanapkowych od Tartare w sześciu różnych smakach: śmietankowym, ziołowym, grzybowym, orzechowym, łososiowym oraz z pieprzem. Pomysł jest bardzo praktyczny, ponieważ za jednym zamachem fundujemy sobie zróżnicowane kanapki praktycznie na cały tydzień. Dodatkowo serki nie są zapakowane w tradycyjne trójkąciki, a w malutkie, okrągłe, plastikowe pojemniki przez co są zdecydowanie poręczniejsze i wygodniejsze w użyciu.Śmietankowa Łąka w smaku jest bardzo klasyczna i delikatna o puszystej  konsystencji.


Dolina Pieprzu bardzo, ale to bardzo pieprzowa, jak dla nas aż za bardzo (łzy się do oczu cisnęły).

 
 Orzechowa Aleja jest słodko – gorzko orzechowa, ta kombinacja smakowa niezbyt przypadła nam do gustu.W Borowikowym Lesie bardzo wyczuwalny jest smak grzybów oraz o dziwo cebuli.Ziołowy Ogród delikatny w smaku, żaden ze składników nie dominuje.

 Łososiowa Zatoka intensywnie łososiowa z delikatnie wyczuwalną nutą koperku w tle.

              Żaden z powyższych serków nie zawiera konserwantów, za co Tartare otrzymuje od nas duży plus! No i oczywiście zawierają prawdziwe składniki (zioła, grzyby), co prawda w małych ilościach, jednak to im zawdzięczamy smak, a nie sztucznym barwnikom czy aromatom.


Cena: 3,29 zł / 120 g

Co daje: 27,41 zł / kg

Ostatecznie!
7/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz