piątek, 12 lipca 2013

Kawa mielona Jacobs Kronung

Kawa mielona Jacobs Krönung
Kawa czyli ambrozja XXI wieku. Pijemy ją hektolitrami o każdej porze dnia i nocy. Żeby się obudzić rano, pobudzić popołudniu, przetrwać dzień w pracy czy wykład na uczelni… No i przecież kawa to nie tylko napój pobudzający to styl ŻYCIA!

Dziś proponujemy kawę mieloną Jacobs Krönung o średnim poziomie palenia. Mieszankę Arabiki i Robusty intensywną i głęboką w smaku, dodatkowo bardzo aromatyczną. Nadaje się zarówno do ekspresów ciśnieniowych, przelewowych jak i do parzenia bezpośrednio w filiżance z tzw. gruntem :) Dlatego kupując Jacobs Krönung odkrywamy złoty środek łączący bardzo dobrą jakość ze stosunkowo niewysoką ceną.
My jesteśmy zwolennikami kaw mielonych, a nie rozpuszczalnych, które są bardzo przetworzone i dla nas smakują w bliżej nieokreślony chemiczny sposób oraz powodują zgagę.

A co z tą kawą pić ją czy nie pić?
Kawa ma pewne zalety dzięki zawartości przeciwutleniaczy chroni wątrobę przed nowotworem, a jej działanie moczopędne zabezpiecza nas przed rakiem jelita grubego i pęcherza, natomiast dzięki stymulacji naczyń krwionośnych mózgu przeciwdziała chorobie Parkinsona. Jednak kawa jako używka ma też swoje wady, ponieważ podnosi ciśnienie, wypłukuje z naszego organizmu magnez, witaminę B i wapno oraz jest głównym sprawcą tzw. zdenerwowania kofeinowego, które pojawia się gdy stężenie kofeiny we krwi jest zbyt wysokie powodując rozdrażnienie, problemy z koncentracją oraz zaburzenia snu.

Dlatego należy raczyć się kawą głównie dla przyjemności w niewielkich ilościach, a nie uzależniać się i pić całymi wiadrami po to aby przeżyć dzień!
Taką przyjemną kawusią z pewnością jest królewska Jacobs! 


Cena:19,99 zł / 500g
co daje: 39,98 zł / kg

Ostatecznie!
 10/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz