wtorek, 8 stycznia 2013

Sok Vega TYMBARK            Dziś recenzja dla wszystkich, którzy lubią warzywa, a niekoniecznie chcą chrupać w pracy marchewkę jak pewien popularny królik.

W sklepach znajdziemy wiele warzywnych soków, jednak większość nie zawiera żadnych przypraw przez co jest nijaka, nudna w smaku albo zawiera konserwanty, więc jaki sens je pić i się truć?!
Znaleźliśmy więc sok warzywny, który jest doskonale przyprawiony i zawiera same naturalne składniki. Chodzi o sok Tymbark z serii Vega! Dostępne są trzy kombinacje smakowe Prowansalskie Pola, Śródziemnomorski Ogród i Słoneczny Meksyk. 

My zdecydowaliśmy się na ostatni rodzaj i jesteśmy zachwyceni. Bukiet warzyw jest idealnie skomponowany, wszystkie składniki są delikatnie wyczuwalne, a w połączeniu z przyprawami tworzą dosyć pikantną warzywną mieszankę z charakterem. 

Pamiętajmy aby codzienną dietę, zwłaszcza w okresie zimowym, wzbogacać o porcję warzyw lub owoców. Śmiało możemy świeże warzywo zastąpić takim właśnie sokiem.

Można się przyczepić, że sok powinien zawierać mniej soli, ale poza tym nie widzimy żadnych wad!

Składniki:
·         - Przeciery i soki (90 %)z: pomidorów, marchwi, jabłek, buraków ćwikłowych, pietruszki, papryki, cebuli i porów
·         -- Woda
·          - Sól morska
·         - Witamina C
·         - Pieprz Cayenne
·         - Pieprz zielony


Cena:
2,59 zł/ 500 ml
Co daje:
5,18 zł / litr

Wartość odżywcza
W 100 ml
W całym kartoniku
Białko
0,9 g
4,5 g
Węglowodany
4,5 g
22,5 g
Tłuszcz
0,2 g
1,0 g
Błonnik
1,8 g
9,0 g
Sód
0,33 g
1,65 g
Wartość energetyczna
27 kcal
135 kcal

Ostatecznie! 
10/10

1 komentarz:

  1. Nic dziwnego, że pikantne - pieprz Cayenne to nic innego, jak chili. :)

    OdpowiedzUsuń