środa, 28 sierpnia 2013

Kawa rozpuszczalna Nescafe Sensazione CremeKawa rozpuszczalna Nescafe Sensazione Creme


Nie zaliczaliśmy się nigdy do fanów kaw rozpuszczalnych, ale od pewnego czasu uległo to zmianie. Bowiem odkryliśmy to cudo! Kawę rozpuszczalną o idealnym smaku.

Nescafe Sensazione Creme łączy ze sobą dwie cechy, czyli wygodę kawy rozpuszczalnej, którą tylko i wyłącznie się pije (a nie pogryza,w przeciwieństwie do kaw mielonych) oraz łagodny smak kawy. Po zalaniu gorącą wodą na powierzchni pojawia się delikatna jasna pianka. Kawa jest po prostu świetna, delikatna, całkowicie brakuje w niej charakterystycznego dla kaw rozpuszczalnych sztucznego posmaku. Dodatkowo dobrze rozprowadza się w niskiej temperaturze, więc doskonale nadaje się do przygotowania kawy mrożonej. Wystarczy dwie łyżeczki kawy zalać szklanką mleka, dodać kostki lodu i gotowe.

Z pewnością łagodny smak Nescafe Sensazione Creme nie przypadnie do gustu osobom, które są zwolennikami mocnej i czarnej jak ziemia kawy.


Cena: 12,99 zł / 100g
Co daje 129,90 zł / kg


Wartość odżywcza
100 g
1 porcja (bez mleka i cukru)
Białko
7,8 g
0,2 g
Węglowodany
3,1 g
0,1 g
Tłuszcz
0,2 g
0 g
Błonnik
34,1 g
0,7 g
Sód
0,1 g
0 g
Wartość energetyczna
118 kcal
2 kcal


Ostatecznie!
9/10


1 komentarz:

  1. Zgadzam się z tym że ta kawa mimo że jest rozpuszczalna (a wiemy ze wiekszosc kaw rozpuszczalnych to same stuczne dodatki) to jednak jest zdrowa.

    OdpowiedzUsuń